Innowacyjne maski do nurkowania TUSA

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA są chętnie dobierane na równi przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na opatentowanych technologiach, wobec czego okazują się niezawodne i doskonale wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest profesjonalna maska do nurkowania jest precyzyjnie obmyślony. W rezultacie można czuć się komfortowo w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują spore pole widzenia oraz pozwolą swobodnie oddychać przez nos. Na pewno nie będzie się odczuwało dyskomfortu i zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski spowodują, że woda nie dostanie się do środka. Można w takim razie w pełni cieszyć się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwoli na doskonale dopasowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, żeby każdy miał okazję wybrać coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wytypować najlepszą maskę, dopasowując ją dla klienta pod kątem cech oraz zastosowania. Komfort, szeroki kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie niektóre z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA projektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami.

Wyróżniają je nowoczesne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody. Niewywołujący alergii silikon nie wywołuje podrażnienia skóry. Jest materiałem miękkim, a więc bez problemu dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność oraz to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY