Czemu koszulki z nadrukami są dobrymi prezentami

Najróżniejszych pomysłów na ciekawe upominki i prezenty jest dużo, i jeżeli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu znajdzie coś odpowiedniego. A w końcu rozmaitych okazji na to nie brakuje, bowiem co najmniej kilka razy w roku bliskie osoby będą coś świętować. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów może być koszulka z nadrukiem na plecach. Jeśli ktoś decydował się będzie na tego typu fajny prezent dla chłopaka, to ma kilka różnych możliwości jeśli chodzi o technologię takiego druku.

Pomyśleć również można o zrobieniu haftu, jaki wprawdzie nie będzie miał tyle barw co nadruk, ale też ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod robienia personalizowanych koszulek jest sitodruk. Za jego pomocą można robić nawet skomplikowane wzory, ale w przypadku jednostkowych elementów koszt wykonania będzie wysoki. z tego też powodu znacznie częściej firmy stosują rozmaite drukarki, pozwalające nadrukować grafikę czy zdjęcie bezpośrednio na materiale. Jeśli wykorzystane zostaną farby wysokiej jakości, a sam wydruk zostanie zrobiony na profesjonalnym sprzęcie, to można będzie uzyskać wysoką trwałość.

Kolejną z technik, jakimi są wykonywane koszulki z haftem, jest sublimacja. W przypadku tej metody na transferowym papierze jest drukowana grafika, która zostaje następnie wprasowana w materiał. Metoda ta zapewnia dużo elastyczności, ponieważ nadruk zrobić można w dowolnym miejscu odzieży. Rysunki wykonane w ten sposób są odporne na pranie, trwałe i długo zachowują kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY