Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex doceniają na równi początkujący, jak i doświadczeni gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, zarówno w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, zrobione są z trwałych tworzyw i są równocześnie stylowe. Wygodna podeszwa pozwala na komfort gry.

Najchętniej wybierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące sprawną grę na korcie tenisowym. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są w nich zrobione z pianki EVA. Zapewniają bardzo dobrą amortyzację, a także pozwalają na płynne przenoszenie na korcie. Można je wytypować w wielu wzorach. Stabilność oraz równoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że znacznie więcej osób ceni ich walory i z chęcią nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez amatorów, jak i doświadczonych sportowców. Gwarantują szybszą i mocną pracę nóg. Poza tym, Yonex to firma znana z produkowania wielu innych akcesoriów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, profesjonalne rakiety do badmintona i sporo pozostałych wyrobów sprawiają, że można zaopatrzyć się maksymalnie, kompletując wszystkie akcesoria, jakie są niezbędne do grania w tenisa lub w badmintona.

Głównie Yonex to marka znana z wykonywania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet do tenisa oraz do badmintona. Marka projektuje i dystrybuuje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort grania oraz imponująca moc uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry i wykazuje doskonałą rotację. Mając własną preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją po raz pierwszy – będzie się usatysfakcjonowanym. Cechy rakiety można również omówić z pracownikami sklepu. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Dostępne są także kolekcje rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY