Zajazd u Hermanów: hotel idealny na uroczy pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn motywują osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako destynacja przez wielu rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje okolice częstochowy dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo urządzone. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innego rodzaju kolorystyce. Dla przyjezdnych udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich samemu, z osobą bliską lub z całą rodziną. Sporym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona oraz restauracja. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Goście mogą też korzystać z nieodpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które chcą zwiedzić pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez kłopotu. To także doskonały powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, bo po roboczym dniu pracy można odpocząć w otoczeniu natury. Jeśli ktoś nie ma zamiaru się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego pobytu ustalone są indywidualnie. Lokalizacja obok zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale też na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie przyjęcia urodzinowego albo przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To też dobre miejsce pod względem warunków do przygotowania konferencji albo spotkania biznesowego. Wystarczy zobaczyć zdjęcia zajazdu i przeczytać na stronie podstawowe informacje, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, ciesząc się urokiem zaprezentowanego obiektu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY