Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje luksusowe wakacje w małej miejscowości. Elegancko wyposażone mieszkanie w pobliżu Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, gdyż może tu mieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz internetowy lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na długi czas, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Wtedy cennik wyznaczony jest na indywidualnych zasadach. W apartamencie znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, duży balkon widokowy. Do wykorzystania pozostaje też chroniony garaż.

Goście przyjeżdżający z dziećmi zachwalają plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest nieodpłatny dla dzieci do 3 lat. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować sobie dania, wypić kawę, obejrzeć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Można więc poczuć się jak w swoich czterech ścianach. Na komfortowych łóżkach można będzie wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby stawiające na praktyczność doceniają możliwość zapłaty kartą albo online.

Właściciele apartamentu są zorientowani, że obecnie bardzo wiele osób podróżuje ze zwierzętami, czyli  w apartament Mechelinki przyjmowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest stworzony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się blisko Rewy i Gdyni. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Duże mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY