Działanie parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Wiadomości o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w murach kościoła, lecz też sprawdzać je na stronie www. Zapewnione jest to, że osoby, które się zapoznają z tymi wiadomościami będą miały pojęcie systematycznie, co w parafia Nowy Tomyśl się dzieje.

Historia tego kościoła jest nad wyraz ciekawa, o czym można nabrać przekonania, zapoznając się z wiadomościami z witryny internetowej. Na dodatek, można też dużo dowiedzieć się o tym, jak aktualnie wygląda życie w parafii. A trzeba przyznać, że w kościół NMP Nowy Tomyśl funkcjonuje wiele grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tutaj: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Pomocne informacje dotyczą też cmentarza.

Dostępny jest regulamin a także opłaty. O tym, że kościół działa w sieci dynamicznie poświadcza to, że ma także konto w mediach społecznościowych. Można zobaczyć, co dzieje się w kościół Nowy Tomyśl NMP i systematycznie przeglądać intencje i ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w social mediach jest też dokładnie scharakteryzowane. Osoby uczęszczające do parafii mogą też wymieniać się wiadomościami między sobą. To umocni wspólnotę stworzoną przy kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia odpowiada na to, jak obecnie wierni nastawieni są do życia kościelnego.

Perfekcyjnie opracowana strona, udzielająca informacji o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie sprawdzana przez parafian. Znajdują wiele informacji o tym, jak prosperuje kościół. Znajdują się tu dane kontaktowe parafii – adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych podkategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz a także charakterystyka sakramentów. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 i 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY