Atuty wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK

Terminal umożliwiający maksymalnie kontrolować to, co wykonywane jest z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym zależy na tym, żeby posiadać dostęp jedynie do optymalnych rozwiązań.

Przedsiębiorcy cenią zwłaszcza to, że regularnie mają możliwość sprawdzać poziomy paliwa. Umożliwiona jest także identyfikacja tankującego. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownikpracownik. Można albowiem przez terminal paliwowy XTrack szybko sprawdzić, kto pobiera paliwo i w jakim pojeździe. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się przy pomocy karty można zebrać każde informacje, jakie da się przejrzeć w systemie internetowym.

Kiedy do tej pory nie korzystano z tych możliwości, to z pewnością doceni się to, że można otrzymać szczegółową wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w przedsiębiorstwie przez każdego z pracowników. Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła wszystkie dane, jakie zarejestruje. To z kolei pozwoli tworzyć raporty pozwalające na szybkie rozliczenia oraz sprawdzanie obiegu paliwa.

Każdy raport może zostać stworzony na podstawie indywidualnych opcji. Modyfikacje mogą dotyczyć na przykład umieszczenia znaku rozpoznawczego firmy lub dodania niestandardowych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można też zbierać informacje oraz alerty związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zgromadzi bowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, czy oleju napędowego oraz dobrze zaplanować kolejne dostawy.

Opcje jak na przykład Titan Access da się dowolnie ulepszać. Szczegółowe wiadomości na temat funkcjonowania całości można otrzymać od specjalistów. Inne wyroby, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Ustalenia odnośnie tego, na co się zdecydować są spersonalizowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY