Podstawowe informacje na temat przelotu paralot

Możliwość przeżycia cudownej podniebnej przygody w Rewalu, a więc przelot paralotnią jest czymś, co z pewnością będzie pamiętane przez osoby, które się na to decydują. Każdy, kto ma takie marzenia na pewno gdy tylko się na to decyduje, będzie mieć pewność, że podejmie stosowną decyzję. Team pełen pasji z wieloletnim doświadczeniem, który organizuje paralotnie Rewal zabiega o to, żeby wszyscy, którzy korzystają z przelotu na paralotni byli w 100% zadowoleni. Zwłaszcza kiedy ktoś z tej opcji skorzysta po raz pierwszy, może zapamiętać to na bardzo długo. Przelot paralotnią zorganizowany jest na perfekcyjnie wykonanym startowisku, na uskoku między Rewalem a Trzęsaczem.

Szczegóły dotyczące przyszykowania się oraz do tego, w jaki sposób odbywa się lot podane są na stronie www. Można również znaleźć dane kontaktowe, co pozwala bezzwłocznie umówić się na przelot. Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu oraz w Trzęsaczu oraz zechce robić coś alternatywnego do rutynowego wypoczynku na świeżym powietrzu, bezsprzecznie poczuje się lepiej, kiedy zdecyduje się na lot na paralotni.

Wystarczy przyjść na podane stanowisko i kiedy jest się już na urwisku, znaleźć biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To cechy do rozpoznania firmy, która organizuje loty. Potem nie zostaje nic innego jak tylko wpisać się na lot oraz czekać na swoją kolejkę. Oczywiście, za każdym razem na przelot można zapisać się z wyprzedzeniem. Istotne natomiast jest to, by mieć na względzie, że przeloty mają miejsce jedynie wówczas, gdy są korzystne warunki atmosferyczne.

Osoby, które przygotowują przeloty to mający doświadczenie instruktorzy, którzy zapewniają bezpieczeństwo przelotu. Osoby zainteresowane od razu dowiadują się wszystkiego, co je interesuje, jednocześnie z tym ile kosztuje lot. Cena obejmuje ubezpieczenie a także film wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Loty są przygotowane nad wyraz rzetelnie i ze względu na to też są zalecane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY